فرم های آموزشی مقطع دکتری

دانشجویان مقطع دکتری بر حسب نوع درخواست،فرم مورد نظر را انتخاب و در فایل word اطلاعات خود را تایپ نموده و پس از اخذ تایید های مورد نظر در درخواست، فرم را جهت بررسی به اداره آموزش پردیس دانشکده های فنی تحویل دهید و سپس از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را پیگیری فرمایید.

فرم درخواست صدور گواهی گذراندن آزمون جامع

فرم درخواست استعلام تائیدیه تحصیلی

فرم درخواست صدور مجوز شرکت در آزمون جامع

فرم موافقتنامه مربیان

فرصت مطالعاتی

بر اساس شیوه نامه سال 1393 در خصوص فرصت مطالعاتی موارد زیر به اطلاع می رسد:

 

 1. برابر بند 4 ماده 1 : برای نیمه اول سال 1393 ، دانشجویان ورودی ترم اول سال تحصیلی 91-1390 و بعد از آن ( برای فرصت مطالعاتی خارج كشور در صورتی كه تا 31/06/1393 از كشور خارج شوند ) ، و برای نیمه دوم سال 1393 ، دانشجویان ورودی ترم دوم سال تحصیلی 91-1390 و بعد از آن ( برای فرصت مطالعاتی خارج كشور در صورتی كه تا 29/12/1393 از كشور خارج شوند ) معرفی شوند .
 2. برابر بند 5 ماده 1 : تصویر گواهی زبان دانشجویان پیوست مدارك شود .

  در خصوص دانشجویان مقطع دكتری متقاضی استفاده از فرصت تحقیقاتی كوتاه مدت خارج از كشور كه دارای گواهی زبان یاد شده می باشند در عین حال تاریخ اعتبار آن منقضی شده خواهشمند است دستور فرمایند در صورت معرفی اینگونه دانشجویان از طرف پردیس ها و دانشكده های مربوط ، ( برای تسریع در كار ) ایشان را به یكی از اساتید محترم آن دانشكده معرفی تا پس از انجام آزمون ، ارزیابی خود از مهارت ایشان را برای مكالمه در خارج از كشور گواهی نمایند .

 3. برابر بند 2 یا بند 3 ماده 2 : دانشجویان بایستی یا تضمن مالی معتبر ( وثیقه ملكی ) بسپارند ( طبق بند 3 پیوست ) و یا آن كه با ضمانت دو نفر كارمند رسمی ، تعهد محضری ( تعهد كارمندی ) . اصل فرم تعهد كارمندی و فرم وثیقه ملكی در آن پردیس / دانشكده نگهداری و تصویر آن به این اداره كل ارسال شود . بایستی برای هر دانشجو در نامه ای قید شود : " اصل وثیقه ملكی توسط دفترخانه شماره .... شهرستان .... اخذ و در آن دفترخانه نگهداری می شود " یا " ضمانت دو نفر كارمند رسمی توسط دفترخانه شماره .... شهرستان .... تأیید شده است و اسناد آن در آن دفترخانه نگهداری می شود " و پیوست مدارك ارسال شود .
 4. برابر بند 1 ماده 4 : پس از بازگشت دانشجویان ، گزارش فرصت تحقیقاتی تأیید شده ایشان را برای ارایه به اداره كل بورس و اعزام دانشجویان خارجی به این اداره كل ارسال نمایند .
 5. تصویر كارت ملی دانشجویان پیوست مدارك ارسال شود .

فرصت مطالعاتی

دستورالعمل نگارش و تدوین پایان نامه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ودکتری

به بخش مربوط در قسمت کارشناسی ارشد مراجعه فرمایید.

ارسال كارنامه لاتین با استفاده از تسهیلات پست DHL

به بخش مربوطه در قسمت کارشناسی مراجعه نمایید.

گواهي تاييد تاريخ احتمالي فراغت از تحصيل

به بخش مربوطه در قسمت کارشناسی ارشد مراجعه نمایید.

فرم اعلام نمره پایان نامه/رساله

دانشجویان محترم جهت دریافت فرم اعلام نمره پایان نامه/رساله به فایل ذیل مراجعه نمایند، در ضمن پیرو مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی پردیس دانشکده های فنی مورخ 2/2/91، در نظر داشته باشند صرف ارسال مقالات نمره و امتیازی ندارد و فقط پذیرش قطعی مقالات جهت امتیازدهی مورد قبول می باشد. 

 

فرم اعلام نمره پایان نامه /رساله

 

درخواست استعلام ریزنمرات و تائیدیه تحصیلی مقطع قبلی

 1. تکمیل فرم ذیل
 2. تحویل به واحد پذیرش تحصیلات تکمیلی پردیس
 3. تحویل از دانشکده/ گروه مربوطه (48 ساعت اداری بعد)

فرم درخواست استعلام ریزنمرات و تائیدیه تحصیلی مقطع قبلی

درخواست صدور گواهی گذراندن آزمون جامع

 1. تکمیل فرم ذیل
 2. تحویل به واحد پذیرش تحصیلات تکمیلی پردیس
 3. تحویل از دانشکده/ گروه مربوطه (48 ساعت اداری بعد)

فرم درخواست صدور گواهی گذراندن آزمون جامع

درخواست کارت المثنی

به بخش مربوطه در قسمت کارشناسی مراجعه نمایید.

انصراف از تحصیل

به بخش مربوطه در قسمت کارشناسی ارشد مراجعه نمایید.